O nás

O nás

Vítáme Vás milý návštěvníku našich stránek. Jste určitě člověk, který se zajímá o originální tvorbu, ocení pečlivou ruční práci s přírodními materiály jako je kůže a upřednostňuje nákup od českého výrobce.

Dovolte, abychom se představili. Jsme malá, čistě rodinná firma. Od roku 2010 se věnujeme zakázkové výrobě kožených sandálů. Už se jich toulá po různých koutech světa pěkných pár stovek párů a kupujících, bohudík, stále přibývá.

Po nějakém čase jsme na přání zákazníků rozšířili nabídku o zakázkovou výrobu fotobrašen, pouzder na mobily, hodinkových řemínků, foto řemenů, peněženek a různých doplňků. Sortiment průběžně dále rozšiřujeme. Pokud máte nějaká speciální přání, neváhejte nás oslovit, rádi Vám vyhovíme.

Na naše výrobky používáme pouze kvalitní materiály, nosné švy jsou šité ručně voskovanou nití a i proto můžeme nabídnout doživotní záruku a servis na naše zboží.

Každý výrobek z naší dílny je před sestavením ručně barven a po dokončení ošetřen voskováním. Díky použitému přírodnímu materiálu a ručnímu způsobu výroby se každý výrobek drobně liší a je tak originálem .

K výrobě používáme i historické šicí stroje, co pamatují dobu, kdy zákazník byl pánem a znal původ svého zboží, kdy byl každý řemeslník v kontaktu se svým zákazníkem a ten se k němu rád po dlouhá léta vracel. I my bychom byli rádi Vaším stálým výrobcem kožených doplňků a kvalitní prací si udrželi Vaši přízeň.

Břetislav a Vilma Lipčejovi